Exlibris Vladimír Hrubý
litografie, 12,9 x 9 cm, sign. PD Milan Kohout, č. 45/100
ID: 279415
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:32
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)