Potok
olej, sololit, 2002, 59 x 89 cm, sign. LD 13.11.02 Kroča, rám
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
ID: 279232
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 18:29
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)