Kříž na skále
olej, karton, 1949, 30 x 24,5 cm, sign. PD Ruff 1949, na zadní straně popsáno autorem
ID: 279079
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:36
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu