olej, sololit, 60 x 80 cm, sign. PD A. Pečený, rám
ID: 279069
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:33
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
ID: 279069
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)