Pohled na kopce
olej, karton, 1973, 31 x 66 cm, sign. PD Kubera 1973, rám, v horní části podél okraje polito
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 279043
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:48
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids