Krávy u vody
olej, překližka, 38 x 74 cm, sign. PD VBrožík, rám, na rámu poškození
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 279028
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2023 15:36
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids