Krávy u vody
olej, překližka, 38 x 74 cm, sign. PD VBrožík, rám, na rámu poškození
ID: 279028
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 15:36
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)