Plachetnice
olej, plátno, 37 x 53 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 279026
Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2023 15:32
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids