Plachetnice
olej, plátno, 37 x 53 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky
ID: 279026
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 15:32
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)