Exlibris PhDr. Ivo Prokop
litografie, 13 x 9,5 cm, sign. LD Holý
žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 279000
Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:40
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)