Černínský palác s Loretou
litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD M. Vondráček, č. 51/100, zažloutlý a zašpiněný papír
studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
ID: 278969
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:38
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)