Zimní pole
akvarel, tuš, papír, 32,5 x 45 cm, sign. LD Jan Samec, mírně zažloutlý papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 278927
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2023 18:25
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids