Zimní pole
akvarel, tuš, papír, 32,5 x 45 cm, sign. LD Jan Samec, mírně zažloutlý papír
žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, K. Pokorného, M. Salcmana a K. Lidického na VŠAPS v Praze, člen Sdružení jihočeských výtvarníků a Syndikátu českých výtvarníků
ID: 278927
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2023 18:25
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu