Loďky
litografie, 26 x 38,5 cm, sign. PD Ant. Homolka, zažloutlý papír
žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
ID: 278910
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:34
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)