Ledečko na Sázavě
litografie, 1974, 8 x 20,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 74
ID: 278883
Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:40
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu