Lokomotiva 222.0
litografie, 2001, 14,8 x 17,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 01, č. 109/170
ID: 278881
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:36
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu