Vila Šárka na Stražisku
litografie, 1999, 11 x 9,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 99
ID: 278879
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:32
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu