Prašná brána
litografie, 1992, 13,8 x 8,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 92, č. 29/150
ID: 278876
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:29
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu