Prostějovská radnice
litografie, 2002, 18,3 x 15,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 02, č. 48/200
ID: 278873
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:20
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)