Dvě ženy
litografie, 23,7 x 17,2 cm, sign. PD Kábrt
žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
ID: 278847
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 15:28
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)