Máchovský motiv
litografie, 1988, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD Kábrt
žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
ID: 278846
Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:04
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)