Rybičky
litografie, 1997, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1997, č. 98/100
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 278834
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2024 14:32
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids