Dáma z Ascontu
litografie, 1972, 26,4 x 17,4 cm, sign. DU Dagmar Berková 72, č. 65/100
studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
ID: 278830
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 14:28
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)