Exlibris
litografie, 2008, 20 x 14,9 cm, sign. PD I. Komárek 2008, autorský tisk
ID: 278818
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 14:20
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu