Lidová píseň
litografie, 2006, 24,6 x 17,6 cm, sign. DU K.Beneš 06, č. 97/190
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 278815
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 14:14
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids