Lidová píseň
litografie, 2006, 24,6 x 17,6 cm, sign. DU K.Beneš 06, č. 97/190
ID: 278815
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 14:14
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu