Kůň
litografie, 1943, 17 x 15,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1943
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 278809
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:12
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu