Únava
litografie, 37,5 x 48,7 cm, sign. PD Tezeza Kučerová, č. 50/60
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 278789
Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 21:34
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids