Únava
litografie, 37,5 x 48,7 cm, sign. PD Tezeza Kučerová, č. 50/60
Antiqari.at Radhošťská
žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
ID: 278789
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2023 21:34
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)