Kostlivec (ex libris Fr. Klein)
dřevoryt, 7,5 x 7,2 cm, sign. PD A. Burka, značeno LD v desce AB
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 278651
Auction price: 60 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2024 21:10
Current price: 60 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids