Kostlivec (ex libris Fr. Klein)
dřevoryt, 7,5 x 7,2 cm, sign. PD A. Burka, značeno LD v desce AB
Antiqari.at Radhošťská
ID: 278651
Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:10
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)