Muzikanti
akvarel, uhel, papír, 1937, 39,5 x 27,5 cm, sign. PD Malínová
ID: 278219
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 18:03
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu