Dívka na koni
litografie, 1971, 13 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 71, č. 60/200
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 278144
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:45
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu