Ex libris Dr. Lubor Zahrádka
litografie, 1962, 9 x 6,7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1962
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 278143
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:46
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu