Kostelík na skále
akvarel, papír, 1943, 44 x 30 cm, sign. PD Jindřich Veselka 43
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 278121
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2023 18:28
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids