Kostelík na skále
akvarel, papír, 1943, 44 x 30 cm, sign. PD Jindřich Veselka 43
ID: 278121
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:28
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)