Sníh
litografie, 18,5 x 12 cm, sign. DU F. Peterka
žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 278090
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:46
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu