Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Žena hudby
litografie, 1986, 14 x 11,7 cm, sign. DU Kbeneš 86, pasparta, č. 170/200
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 278076
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:31
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**8
Historie příhozu