Podzimní běhy
litografie, 2012, 53,5 x 43 cm, sign. PD F. Hodonský 2012, č .34/100, mimo tisk polité
Antiqari.at Radhošťská
ID: 278041
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:52
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)