Motiv kultury
tužka, papír, 1974, 22 x 43,2 cm, sign. PD J Hastinger 74, PD razítko Dílo, zašlý papír, místy poškozeno
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 278031
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 21:32
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids