Motiv kultury
tužka, papír, 1974, 22 x 43,2 cm, sign. PD J Hastinger 74, PD razítko Dílo, zašlý papír, místy poškozeno
Antiqari.at Radhošťská
ID: 278031
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:32
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu