České Budějovice
litografie, kolorováno, 33 x 20,7 cm, značeno PD v kameni R. J. Schuster , zažloutlý papír, na okrajích místy ušpiněno
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 278030
Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 21:30
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids