Otakarova bašta - České Budějovice
litografie, kolorováno, 20,7 x 33 cm, značeno PD v kameni R. J. Schuster , zažloutlý a lehce ušpiněný papír
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 278029
Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 21:28
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids