Jezero
tuš, akvarel, papír, 21 x 41 cm, sign. PD, zažloutlý a zašlý papír
Antiqari.at Radhošťská
ID: 278006
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:32
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu