Lilium auratum
ocelorytina, 19 x 11,3 cm, sign. PD Honsa, č. 1/52, mírně poškozeno
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 278004
Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 19:30
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids