Ruch velkoměsta
litografie, 35,2 x 24,5 cm, sign. PD Ed. Milém, pokrčený papír, na okrajích papír ztmavnutý
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
ID: 277993
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:24
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu