Tulipán
litografie, 5,5, x 4,5 cm, sign. DU J. Kaiser, u pravého okraje papír drobounká hnědá skvrnka
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 277984
Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 19:18
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids