Tulipán
litografie, 5,5, x 4,5 cm, sign. DU J. Kaiser, u pravého okraje papír drobounká hnědá skvrnka
Antiqari.at Radhošťská
ID: 277984
Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:18
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu