Podzim v zahradě
olej, překližka, 1989, 29 x 48,5 cm, sign. PD ŠT 89, rám, na zadní straně věnování, rám mírně otlučený
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 277911
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 20:52
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids