Podzim v zahradě
olej, překližka, 1989, 29 x 48,5 cm, sign. PD ŠT 89, rám, na zadní straně věnování, rám mírně otlučený
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz
ID: 277911
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 20:52
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)